Saxx Underwear męskie bokserki – Quest Loose Cannon bielizna – spodnie męskie ze zintegrowanym wsparciem Ballpark Pouch Core

  • 204,70zł
  • 139,82zł

  • SKU: B08L7NZD6Y
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Saxx Underwear męskie bokserki – Quest Loose Cannon bielizna – spodnie męskie ze zintegrowanym wsparciem Ballpark Pouch Core - B08L7NZD6Y

  • QUEST BOXER: bokserki męskie, bez żadnych arkuszy, o ultralekkiej konstrukcji, wykonane są z materiału odprowadzającego wilgoć i zapewniają najwyższy komfort i trzymanie bez obcierania.

  • Szeroki krój: krój jak klasyczne męskie bokserki, te majtki dla mężczyzn z zamiłowaniem do przewiewnego dopasowania. Majtki wykonane z miękkiego materiału mają otwór i szew 13 cm, który wygodnie kończy się pośrodku uda.

  • Wsparcie piłki nożnej: nasza męska bielizna jest wyposażona w opatentowaną torbę BallPark Pouch, aby zmniejszyć tarcie i utrzymać chłopców dzięki oddychającym wstawkom z siateczki zapewniającym komfort na miejscu.

  • Saxx męskie pranie: Tworzymy wysokiej jakości bieliznę męską, aby pomóc mężczyznom w zdobywaniu pozytywnych zmian w świecie i projektujemy przełomową bieliznę dla mężczyzn, która stale poddaje sprawiedliwości statusu.

  • Quest Loose Cannon Bokserki – nasze Quest Boxershorts w stylu bez wyrzutu są idealne na wszystkie Twoje podróże. Gotowa na wycieczki, loty nocne, kemping i wiele więcej. Ta łatwa w pielęgnacji bielizna dla mężczyzn z odrobiną dalekiego świata zapewnia możliwość prania i noszenia podczas wszystkich aktywności. Wygodne bokserki męskie Quest mają wąski krój, są bardzo lekkie, mają szew wewnętrzny 13 cm i wbudowany rozporek.<– BallPark Pouch – każda para naszych bokserek jest wyposażona w kieszeń BallPark Pouch. Ta opatentowana technologia, podobnie jak hamak, została zaprojektowana, aby zmniejszyć tarcie i jednocześnie utrzymać wszystko na swoim miejscu. - Stosuj się – bokserki Quest Loose Cannon to nieodzowne uzupełnienie każdej listy pakowania. Zdobądź jedno opakowanie miękkich i wygodnych, lekkich męskich bokserek i wrzuć je do plecaka lub walizki – już można zaczynać. Bokserki zostały zaprojektowane, aby utrzymać wilgoć z dala od skóry i zapobiec ocieraniu. Bokserki są wyposażone w płaskie szwy, dzięki czemu miękka, płaska strona szwów bielizny przylega do skóry. Bokserki mają wzór Three-D-Fit, który składa się z dziewięciu pasów, tworząc wokół uda i pośladków tak, aby wspierały każdy ruch. - Działanie – bokserki Quest to nieodzowne uzupełnienie każdej listy pakowania. Zdobądź jedno opakowanie miękkich i wygodnych, lekkich męskich bokserek i wrzuć je do plecaka lub walizki – już można zaczynać.