Separatec Bielizna męska miękka czesana bawełna i bokserki Supima z oddzielnymi woreczkami i muchami 3-pak oddychające i elastyczne dopasowane szorty

  • 194,69zł
  • 141,49zł

  • SKU: B0991YCY2C
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Separatec Bielizna męska miękka czesana bawełna i bokserki Supima z oddzielnymi woreczkami i muchami 3-pak oddychające i elastyczne dopasowane szorty - B0991YCY2C

Luksusowa tkanina mikromodalna

Dzięki super gładkiej i miękkiej tkaninie MicroModal bielizna jest niezwykle lekka i oddychająca, której nie możesz przegapić. Wypróbuj je, nigdy nie będziesz chciał nosić innych osób.

Pasek z niskim stanem

Elastyczny ściągacz z niskim stanem i delikatnym logo z dzianiny został zaprojektowany tak, aby swobodnie się prezentować, gdy górne ubrania podchodzą.

Dwuwarstwowa torba

Pozostaje trwalszy i bardziej wspierający dzięki dwuwarstwowej osłonie przedniej, zachowując chłód i świeżość dzięki oddychającej tkaninie.

Szwy "0" z przodu

Starsza technika szycia zastosowana do produkcji, wszystkie szwy są ukryte w pokrywie dwuwarstwowej torebki, aby prywatna powierzchnia nie wpływała na najwyższą miękkość i komfort.

Inteligentny design bez klinów

Ulepszony jednoczęściowy czysty krój umożliwia najwyższą bieliznę bez klinów z tyłu, aby uniknąć zawstydzonego dopasowania.

Dostępne są różne style bielizny modalnej Separatec do wyboru. Wszystkie mają 2 funkcje:
Wszystkie majtki firmy Separatec Micro Modal wykorzystują model Lenzing.

Używamy najlepszej tkaniny, aby zapewnić Ci maksymalny komfort.

Opatentowane oddzielne torebki zapewniają wygodne oddzielenie męskich miejsc intymnych, zapewniając zdrowie i dobre samopoczucie.

Bielizna modalna firmy Separatec jest niezbędna do szuflady każdego mężczyzny.

Przełom w męskiej bieliźnie z opatentowaną technologią, aby utrzymać intymne strefy męskie, zapewniając zdrowie i dobre samopoczucie.